1

Przerażające! 11-latek z Katowic zamordowany. Na jaw wychodzą makabryczne szczegóły

Share

Znaleziono ciało 11-letniego Sebastiana z Katowic. Policja w sprawie już zatrzymała 41-latka z Sosnowca. Mężczyzna przyznał się do winy.

W sobotę 22 maja policja w Katowicach dostała zawiadomienie o zaginięciu 11-latka. Po zabawie na pobliskim placu zabaw chłopiec nie wrócił do domu. Niestety, finał poszukiwań okazał się tragiczny.

Następnego dnia policjanci znaleźli ciało chłopca. Na terenie miejsca budowy, gdzie znaleziono zwłoki, przez kilka godzin pracowała ekipa dochodzeniowo-śledcza.

Na podstawie nagrań z kamer monitoringu funkcjonariusze ustalili, że za zaginięciem chłopca może stać mieszkaniec Sosnowca. Mężczyzna szybko został zatrzymany. 41-latek przyznał się do zabójstwa chłopca.

Jak informuje Polsat News, mężczyzna najpierw wykorzystał seksualnie chłopca, a następnie udusił. Zabójca planował zabetonować zwłoki w podmurówce garażu.

To z całą pewnością jedna z najbardziej makabrycznych zbrodni, jakie miały miejsce w ostatnich latach na Śląsku. Mężczyzna najpierw uprowadził chłopca, a później najprawdopodobniej – bo policja tego jeszcze nie potwierdza – wykorzystał go seksualnie, udusił i chciał zabetonować w podmurówce garażu, który budował – mówił reporter Polsat News.