0

Przerażające! 6-latek gwałcony przez ojca i jego kolegów! Dziecko mówiło, że mają „tajemnicę”

Share

Miejscowość Dopiewo w Wielkopolsce, to tam rozegrać się miał dramat 6-letniego chłopca, który był wielokrotnie gwałcony przez ojca i jego dwóch kolegów. Jak wskazują śledczy, koszmar trwał całymi latami.

W Poznaniu ruszył właśnie proces 50-letniego Wojciecha K. z gminy Dopiewo. To właśnie on wraz ze swoimi kolegami miał wielokrotnie zgwałcić swojego syna. Do sytuacji miało dochodzić w okresie, gdy chłopiec miał 6 – 8 lat.

Prokuratura zarzuciła Wojciechowi K., Marcinowi W. i Karolowi K. nie tylko gwałty, ale również zmuszanie dziecka do innych czynności seksualnych oraz pokazywanie mu treści pornograficznych.

Obecnie chłopiec ma 11 lat. Jak informują dziennikarze „Głosu Wielkopolskiego” przebywa obecnie w specjalistycznym ośrodku terapeutycznym.

O podejrzeniu przestępstwa musiło się już od 2016 roku. Wówczas to, jak twierdzą dziennikarze, chłopiec został przyłapany na terenie szkoły na symulowaniu stosunku seksualnego z kolegą. Dyrekcja placówki poinformowała policję, jednak nie znaleziono wówczas żadnych dowodów.
Dopiero w 2017 roku funkcjonariusze zatrzymali podejrzanych, a prokuratorzy postanowili postawić im zarzuty.

Oskarżeni nie przyznają się do winy. Grozi im kara minimum pięciu lat pozbawienia wolności.

Źródło: Fakt.pl