0

Przerażające! Babcia wykorzystywała seksualnie swoje wnuczki

Share

Ta sprawa wstrząsnęła całą Polską! Babcia wykorzystywała seksualnie swoje wnuczki.

 

Do rodzinnego dramatu doszło w Gostkowie. Piotr i Justyna z trzema córkami (12, 9 i 6 lat) zamieszkali w rodzinnym domu. Po jakimś czasie wyszło na jaw, że babcia dziewczynek wykorzystuje ich seksualnie!

Zajęty byłem pracą, budowaniem „imperium”. Dla mnie było wyzwanie, że to trzeba zrobić, tamto, coś wymyślić, na tej płaszczyźnie się spełniałem. Żona zajmowała się domem, jak to się mówi, a wnuczki często przychodziły – mówi dziadek dziewczynek w programie “Interwencja”, twierdząc, że nie wiedział, co się dzieje.

Szokująca prawda wyszła na jaw, gdy jedna z dziewczynek zaczęła majaczyć przez sen.

Najstarsza córka zaczęła mnie za koszulkę ciągnąć. I wołała, że mam dać jej cycuszka. Ja mówię: Dziecko, ale co? Ona majaczyła tak, bo to było przez sen, zaczęła mnie ciągnąć, wkładać mi palce, mówię: co? “Cycusia jak babcia” – mówi matka dziewczynek.

Kobieta zaczęła wypytywać córki. Dziewczynki niechętnie mówiły na ten temat, jednak później wszystko opowiedziały.

Pani psycholog mnie woła i pokazuje palcem. I tam jest taki wpis: „Babcia wkładała palce między pośladki do tyłeczka”. Oczy zalały mi się łzami, ja już nawet nie mogłem tego przeczytać. Ta pani mówi: „Straszna jest opinia. Drodzy państwo, dziewczynki się wstydziły wam to powiedzieć. Nie ma co, trzeba iść do prokuratury” – mówi pan Piotr.

Babcia dziewczynek została skazana na 2 lata więzienia. Oprócz tego ma pięcioletni zakaz kontaktowania się z wnuczkami.