0

Przerażające! Dr Martyka ujawnia: Fatalne skutki noszenia masek przez dzieci! Chodzi o pracę mózgu

Share

Ludzki mózg jest bardzo wrażliwy na niedobór tlenu – mówił dr Zbigniew Martyka w trakcie sympozjum „Oblicza pandemii” organizowanej przez Akademię Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.

Ekspert jawnie opowiadający się przeciwko ogólno przyjętej propagandzie podawał przerażające fakty na temat wpływu noszenia maseczek na zdrowie dzieci i młodzieży.

Jest to szczególnie ważne w przypadku dzieci, które cały czas się rozwijają. Pierwszą reakcją na brak tlenu jest ból głowy, senność, problemy z koncentracją, czyli to wszystko, co większość rodziców obserwowała u swoich dzieci, które były w szkole zmuszane do noszenia maseczek – wskazywał.

Dr Martyka w trakcie przemówienia powoływał się na badania przeprowadzone w Niemczech na 26 tysiącach dzieci, które zmuszane były do noszenia maseczek przez 5 godzin dziennie.

Gdy mamy powtarzający się niedobór tlenu, organizm się adaptuje i te symptomy znikają, ale wydajność organizmu jest niższa, a mózg rozwija się znacznie gorzej. Utracone komórki nerwowe nie będą już nigdy zregenerowane – podkreślił.

Zastanówcie się państwo nad tym za każdym razem, gdy zgadzacie się, by dzieci wasze były zmuszane do zasłania ust i nosa – dodał.

Jednocześnie ekspert przypomniał, iż istnieją badania wskazujące na zwiększające się ryzyko zakażenia wirusami u osób, które nosiły maseczki.

Nic więc dziwnego, że na początku tej pandemii były minister Łukasz Szumowski szczerze przyznał, że maseczki w ogóle nic nie dają i nie wiadomo, po co ludzie je noszą – przypomniał.

Źródło: RadioMaryja.pl