0

Przerażające! Kobieta ZAKOPAŁA ŻYWCEM 2-letniego syna. Namówiła ją do tego KAPŁANKA

Share

Ta historia mrozi krew w żyłach! Jak informują dziennikarze BBC, 2-letni chłopiec został zakopany żywcem przez własną matkę. Policja poszukuje kapłanki, która namówiła ją do takiego czynu.

Według lokalnych mediów, sprawa wyszła na jaw dzięki Abubakarowi Mohammedowi, będącego sąsiadem sprawców. Do przestępstwa miało dojść około 3 w nocy, wówczas to mężczyzna dojrzał przez okno bardzo dziwne zachowanie pary. Dodatkowo słychać było przerażająco głośne krzyki dziecka. To zaniepokoiło Abubakara, który postanowił poinformować o zajściu policję.

Gdy na miejsce przybyli funkcjonariusze okazało się, że matka Paula Adobawa wraz ze swoim mężem postanowili zamordować swoje dziecko. Wykopali w przydomowym ogródku płytki grób, w którym to zakopali żywcem 2-latka. Jak stwierdzili, zrobili to po namowach miejscowej kapłanki.

Według ustaleń policji, miejscowa ludność dopuszczała się takich czynów już wcześniej. Najczęściej decyzja o zamordowaniu dziecka powodowana jest przez jego deformację bądź niepełnosprawność.

Policja obecnie poszukuje kapłanki, która uciekła w głąb Ghany.

Źródło: BBC