0

Przerażające! Krzysztof Jackowski zobaczył wojnę na Ukrainie?! “Widzę, jak stacje telewizyjne pokazują wystrzelenie rakiety, z której idzie ogień”.

Share

Krzysztof Jackowski cieszy się ogromną popularnością w Polsce. Jasnowidz od pewnego czasu swój kanał na YouTubie, gdzie dzieli się w internautami swoimi wizjami.

Ostatnio w sieci pojawiła się najnowsza audycja Jackowskiego. Według jasnowidza pandemia nie ma zamiaru odpuścić.

Chwilę uspokoiło się, wydawać by się mogło, że i zaraza odpuściła. Jest to chwilowy oddech. Mam przeczucie, że za moment, w ciągu najbliższych dni rząd będzie wprowadzał dziwne przepisy społeczne związane z zarazą. Nie potrafię tego wyjaśnić, tak czuję – powiedział.

57-latek także dodał, że na świecie ma się wydarzyć coś bardzo niepokojącego. Podczas ostatniej wizji zobaczył rakiety i ogień.

Powiem coś więcej. Mam takie odczucie, już o tym mówiłem wcześniej, że na świecie jest odliczany czas przed wielką akcją. Nie wiem dlaczego, ale to coś, co może się na świecie wydarzyć, może się wydarzyć szybko, teraz, lub zostanie to odłożone w czasie, ale nie na długo. Miesiąc, dwa, może trzy. Jak gdyby dwa terminy czasu „W”. Widzę taką scenę: widzę telewizor i w nim stacje telewizyjne pokazują wystrzelenie rakiety, z której idzie ogień. I ta rakieta pędzi w jakimś kierunku. O tym będzie mówił cały świat – mówi na nagraniu.