0

Przerażające! M.J. Orłowski: Obrady Komisji Zdrowia to prawdziwa, ZAMORDYSTYCZNA twarz bandy czworga

Share

Obrady Komisji Zdrowia to prawdziwa, zamordystyczna twarz bandy czworga. Ci ludzie wiedzą, że dopuszczenie do prawdziwej debaty oznaczałoby ich kompletnie zmiażdżenie – mówi Marcin Jan Orłowski, komentując obrady Komisji Zdrowia, która pracowała nad poprawkami do ustawy nr 1846.

Przypomnijmy, 11 stycznia w Sejmie odbyło się kolejne spotkanie posłów, którzy pracują nad projektem autorstwa Czesława Hoca. W projekcie zapisano między innymi możliwość testowania pracowników na obecność wirusa SARS-CoV-2 oraz przymus szczepienia pracowników służb medycznych.

To co wczoraj prezentował poseł Latos (red. przewodniczący Komisji Zdrowia) oraz jego kolesie z bandy zamordystów pokazało, że jest ogromny nacisk na to, aby jak najszybciej przepchnąć przepisy segregacyjne. Fakt niedopuszczenia do głosu posłów Konfederacji. Głosowanie poprawek w formie 'pakietów’ to są elementy, które nie mają nic wspólnego z państwem prawa – mówił Orłowski, redaktor naczelny Krul TV.

Nie dziwię się, że Grzegorz Braun nazwał tych ludzi bandytami w maskach, bo taka jest rzeczywistość. Zrobią wszystko, aby ich zamordystyczne potrzeby zostały spełnione – dodał.

Trwające kilkadziesiąt minut obrady zostały zakończone przyjęciem projektu ustawy nr 1846 i skierowanie jej do pierwszego czytania. Osobą prezentującą ma być pomysłodawca projektu poseł Czesław Hoc.

Nikt realnie myślący o polityce nie może liczyć na to, że na sali parlamentarnej dojdzie do poważnej debaty na ten temat. Znając wcześniejszą formę obrad już teraz można stwierdzić, że Konfederacja jako jedyny przeciwnik zamordyzmu i segregacji dostanie 2 minuty na zaprezentowanie swoich argumentów – komentuje Orłowski.