0

Przerażające! Matka zagłodziła dziecko, wolała seksualną orgię! Na jaw wychodzą kolejne szczegóły zbrodni

Share

To prawdziwy horror! Kara śmierci dla kobiety! – takie komentarze przeczytać można pod kolejnymi informacjami, które ujawniają szczegóły przerażającej zbrodni z Kijowa. Matka zostawiła małe dzieci i udała się na wielodniową seksualną orgię.

Do przerażających wydarzeń doszło w stolicy Ukrainy, w 2016 roku. Od tamtej pory śledczy dokładnie badali sprawę Vladislavy Podchapko. Pomimo początkowych wątpliwości, teraz już wiadomo, do jak strasznych scen doszło w mieszkaniu.

Jak podają ukraińskie media, opierając się na źródłach w policji, kobieta zostawiła dwoje swoich dzieci w mieszkaniu, a następnie wybrała się do swojego kochanka. 20-latki nie było w domu przez 9 dni.

Trzylatek zmarł z głodu. Dziewczynka w momencie znalezienia była nieprzytomna, ale przeżyła, bo wypiła wodę z wazonu. Gdy makabryczna sprawa została nagłośniona, do sieci trafiły przerażające nagrania z wnętrza mieszkania rodziny. Internauci nazywali je „Auschwitz” i „salą tortur dla dzieci” – czytamy w lokalnych mediach.

To jednak nie wszystko. Po latach wyszło na jaw, że kobieta torturowała swoje dzieci, aby te wyglądały na chore. Dzięki temu kobieta organizowała zbiórki finansowe, z których żyła.

Najprawdopodobniej 25-latka usłyszy wyrok 12 lat pozbawienia wolności.