2

Przerażające nagrania! Drgawki, problemy z chodzeniem, omdlenia. To wszystko po przyjęciu szczepionki [WIDEO]

Share

Bóle, gorączka to najpopularniejsze NOPy o których słyszymy w kontekście szczepionek przeciw koronawirusowi. Okazuje się jednak, że rzeczywistość może być bardzo brutalna o czym przekonuje 34-letnia Brytyjka.

W internecie pojawiło się nagranie na którym widać Georgię-Rose Segal. Kobieta po przyjęciu szczepionki firmy Pfizer zaczęła mieć poważne problemy ze zdrowiem. Na wideo opublikowanym w internecie widać m.in. poważne problemy z chodzeniem i drgawki kończyn dolnych.

Chciałabym obwieścić, jakiego mam mężczyznę bohatera u swojego boku. Od 29 czerwca, po drugiej dawce szczepionki, dosłownie podnosił mnie z podłogi po codziennych omdleniach. Dosłownie podtrzymywał mnie w momentach, gdy stopniowo traciłam kontrolę nad moimi nogami. Krzyczał na lekarzy, by zrobili wszystko, aby mi pomóc. Pozostał przy mnie, wspiera mnie. Jednocześnie rozśmieszał mnie, ocierał moje łzy i zapewniał, że wszystko będzie dobrze – opowiada kobieta.

Czy to efekt uboczny szczepionki? Tak. Dlatego proszę, dokonujcie własnych, świadomych wyborów i nie poddawajcie się presji otoczenia. Podejmujcie własną decyzję, czy chcecie sobie wstrzyknąć coś, co NADAL jest w fazie badań klinicznych – dodaje.

Zdaniem lekarzy, którzy przebadali 34-latkę widoczne problemy mogą mieć podstawy „reakcji emocjonalnych” FND – zespół czynnościowych objawów neurologicznych.

Ponieważ objawy FND występują po wielu chorobach, należy się spodziewać, że u niektórych wystąpią po przyjęciu szczepionki – mówi w rozmowie z The Sun neurolog prof. Jon Stone ze szpitala Royal Infirmary w Edynburgu.

Moim zdaniem nikt nie powinien być zmuszany do przyjęcia szczepionki, jeśli jej nie chce. Nie ma jednak sposobu na uniknięcie FND, który pojawia się niejako ‚przy okazji’ i może dotknąć właściwie każdego – dodaje.