0

Przerażające! Nastolatka zamordowana przez imigrantów

Share

Imigranci z Afganistanu zamordowali nastolatkę! Na jaw wyszły szokujące szczegóły zbrodni!

 

Do tragedii doszło w Austrii. Dwóch mężczyzn odurzyło 13-letnią dziewczynę narkotykami oraz dokonali “przestępstwa przeciwko integralności seksualnej dziecka”. Później sprawcy zamordowali 13-latkę, a jej zwłoki zostawili na trawniku.

Jak informuje “Welt” podejrzani już zostali aresztowani. Okazali się nimi imigranci z Afganistanu w wieku 16 i 18 lat. Jak ustalił portal “Vienna.at”, 18-latek miał być wcześniej deportowany z Austrii. Mężczyzna przyjechał do kraju jeszcze jako nieletni bez opieki w 2015 roku. Od tamtego czasu popełnił kilka przestępstw, m.in. handel narkotykami. 16-letni podejrzany był już wcześniej skazany i przebywał w więzieniu, jednak został przedterminowo zwolniony.

Obaj podejrzani, którzy w weekend w mieszkaniu w Wiedniu-Donaustadt mieli znęcać się nad 13-letnią dziewczynką i ją zabili, nie przyczynili się do tej pory do wyjaśnienia faktów podczas przesłuchań. Jak poinformował rzecznik policji Markus Dittrich, młodszy z mężczyzn do tej pory milczy, starszy zaprzeczył, jakoby miał cokolwiek wspólnego z zabójstwem dziewczynki – podaje Vienna.at.

Teraz w Austrii trwa debata dotycząca przepisów azylowych. Kanclerz Sebastian Kurz podkreśla, że ta sytuacja jest “niedopuszczalna”.

Uważam za niedopuszczalne, że ludzie przychodzą do nas, oświadczają, że szukają ochrony, a następnie popełniają okrutne, barbarzyńskie zbrodnie w Austrii – powiedział Kurz (cytowany przez Polsat News).