3

Przerażające! Nie przyjęli jej do szpitala, bo miała koronę. Malwina urodziła MARTWE dziecko!

Share

Ta historia wprost mrozi krew w żyłach! 30-letnia Malwina została odesłana do domu pomimo, że zaczęła rodzić! Lekarze stwierdzili, że nie może przebywać w szpitalu bo ma koronawirusa.

Ja nie chcę nikogo oskarżać. Chcę tylko, aby ta sprawa została dobrze wyjaśniona. Żona bardzo tę sprawę przeżywa. Dla niej to ogromna trauma. Fizycznie jest cała obolała, jak to po cesarce. Ale i psychicznie potrzebuje wsparcia. Coś było tutaj nie tak. O godzinie 14 żona była badana w szpitalu przez lekarza. Ten uznał, ze z dzieckiem jest wszystko w porządku – mówił pan Mariusz, mąż Malwiny w rozmowie z Super Ekspressem.

Jak informują dziennikarze, kobieta przebywała w szpitalu we Włocławku. Lekarz postanowił odesłać ją do innego, w Grudziądzu, pomimo że ta zaczęła już rodzić. Jej stan pogarszał się z minuty na minutę, potrzebne było cesarskie cięcie. Na ratunek było już jednak za późno, kobieta urodziła martwe dziecko.

W środę ma się odbyć sekcja zwłok Blanki. Dyrekcja szpitala we Włocławku poinformowała dziennikarzy „Super Expressu”, że wyjaśnia sprawę. Policja zabezpieczyła dokumentację medyczną i przekazała ją prokuraturze.