0

Przerażające! Noworodek w kartonowym pudle. Zostawiony na środku chodnika

Share

Noworodek znaleziony na środku chodnika! Chłopiec leżał w kartonowym pudełku i był owinięty plastikową torbą. Sprawą już zajęła się policja.

W brazylijskim Campos dos Goytacazes został znaleziony noworodek na chodniku ulicy. Chłopca znalazł Jorge Alves, który wyszedł rano do pracy.

Właśnie wyszedłem z domu, jadę do pracy. Jakaś kobieta wezwała mnie tutaj. Nie mogę nawet zacząć wierzyć, jak tchórzliwi są niektórzy ludzie na tym świecie . Ludzie, jeśli nie chcecie mieć dziecka, oddajcie je do adopcji. Ale nie róbcie tego; to jest tchórzostwo… Dzięki Bogu, że ta kobieta to widziała. Zamierzamy teraz działać – mówił na nagraniu udostępnionym przez „Daily Mirror”.

Para zawiadomiła o wszystkim odpowiednie służby. Dzięki pomocy okolicznych mieszkańców dziecko trafiło do szpitala, gdzie otrzymało odpowiednią pomoc. Według lekarzy jego życiu nic nie zagraża.

Policja próbuje ustalić, kto porzucił dziecko. Do tej pory jednak nie udało się trafić na ślad rodziców. O dalszym losie dziecka wkrótce zadecyduje sąd.