0

Przerażające odkrycie! 46 ciał uchodźców znalezione w ciężarówce

Share

Szokujące odkrycie! W ciężarówce znaleziono ciała 46 osób. Zmarli z powodu udaru i wyczerpania.

Do przerażającego odkrycia doszło w San Antonio w Teksasie w USA. Z ciężarówki zaparkowanej na poboczu pracownik pobliskiego budynku usłyszał wołanie o pomoc. Mężczyzna wezwał na miejsce policję. Jak się okazało, w środku znajdowało się co najmniej 46 ciał, a kolejnych 16 osób byli w ciężkim stanie. Wszyscy byli imigrantami.

Ludzie zmarli z powodu wyczerpania i udaru cieplnego, a przyczepa nie miała klimatyzacji ani wody – wyjaśnił komendant straży pożarnej w San Antonio Charles Hood.

16 osób, które przeżyli morderczą podróż do Stanów Zjednoczonych, natychmiast zabrano do szpitala. W sprawie już zatrzymano trzy osoby. Gubernator teksasu Greg Abott uważa, że ta tragedia to wina Joe Bidena i jego polityki otwartych granic. Z kolei burmistrz San Antonio Ron Nirenberg pokreślił, że winni zostaną “ukarane z pełną surowością prawa”.

Mieli rodziny i prawdopodobnie próbowali znaleźć lepsze życie. To jest po prostu straszna ludzka tragedia. (…) Mamy nadzieję, że osoby odpowiedzialne za narażenie tych ludzi na tak nieludzkie warunki będą ścigane i ukarane z pełną surowością prawa – powiedział Nirenberg, cytowany przez lokalną telewizję KSAT.