0

Przerażające odkrycie w Warszawie. Zwłoki kobiety w Parku Praskim

Share

Makabryczne odkrycie w parku Praskim w Warszawie. Jeden z pracowników firmy sprzątającej znalazł zwłoki kobiety. “Pokrzywdzona to 47-letnia obywatelka Mołdawii, która od jakiegoś czasu przebywała w Polsce”.

Około godziny 7:30 przyjęliśmy informację, że w Parku Praskim, mężczyzna wykonujący prace sprzątające ujawnił zwłoki kobiety w wieku około 50 lat – przekazała Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji w rozmowie z TVN24.

Mężczyzna natychmiast wezwał policję. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce i rozpoczęli czynności śledcze pod nadzorem prokuratora. Na miejsce także przyjechał lekarz, który stwierdził zgon kobiety.

Prokuratura wszczęła śledztwo w tej sprawie. Jak się okazało, zmarła kobieta to 47-letnia obywatelka Mołdawii. Według wstępnych ustaleń lekarza, ofiara została zgwałcona i zamordowana.

Zostało wszczęte śledztwo w sprawie zabójstwa w związku ze zgwałceniem – poinformowała Katarzyna Skrzeczkowska, rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga cytowana przez TVN24.

Dla dobra śledztwa nie ujawniamy więcej szczegółów. Na tym etapie nikt nie został zatrzymany – dodała.