1

Przerażające! Policjant zwyrodnialec wielokrotnie zgwałcił 6-letnią córkę koleżanki? Wcześniej robił jej „pokazy filmowe”

Share

Ta informacja zszokowała nie tylko mieszkańców Jaworzna, ale przede wszystkim cały miejscowy komisariat policji. 29-letni policjant został zatrzymany i aresztowany pod zarzutem wielokrotnego gwałtu na 6-letniej dziewczynce. To córka koleżanki, którą zajmował się w wolnych chwilach.

Pracowaliśmy na nią (red. sprawą) od czerwca br. Trzeba było zebrać mocny materiał dowodowy – mówi Monika Stalmach-Ćwikowska, szefowa prokuratury w Tychach.

Według informacji przekazanych przez prokuraturę w Tychach, ofiara pedofila została przesłuchana przy udziale psychologów, którzy stwierdzili, iż jej zeznania są w pełni wiarygodne.

Jak stwierdzono, funkcjonariusz z 8-letnim stażem miał prezentował dziewczynce materiały pornograficzne, molestować ją, a także wielokrotnie dopuszczać się gwałtu. Po zajściach wykorzystując swoją pozycję zawodową przekonywał 6-latkę, że informowanie kogokolwiek o zaistniałej sytuacji skończy się dla niej bardzo źle.

Nie wiadomo, jak sprawa wyszła na jaw. Pewnym jest, że do wykorzystania seksualnego miało dochodzić na przełomie 2016 roku w mieszkaniu policjanta.

Pedofil został aresztowany na 3 miesiące. Policjant nie przyznał się do zarzucanych mu czynów.

Co szczególnie szokujące, 29-latek był uważany za wzorowego męża i ojca dwójki dzieci. Służący z nim funkcjonariusze w rozmowach z lokalnymi dziennikarzami podkreślali, iż przykładnie wykonywał swoje obowiązki i nigdy nie dawał żadnych oznak tak strasznego zboczenia.

Źródło: Fakt.pl