0

Pudzianowski przegrał z PiS! „Prowadzenie działalności gospodarczej dla mnie dzisiaj to koszmar” [WIDEO]

Share

„Jest po prostu utrudnione prowadzenie działalności gospodarczej, dzisiaj to koszmar niesamowity”  – powiedział Mariusz Pudzianowski. Popularny sportowiec w ten sposób opisuje rzeczywistość przedsiębiorców w Polsce w 2022 roku w programie Biznes Misja. Strongman nie udźwigną ciężaru władzy PiS.

– Jeżeli chcę zamówić paliwo, GPS-y […] chcę zamówić gaz – papierek, papierek, papierek. Nie zamówię gazu, nie zgłoszę – kara. To – kara, to – kara. No, ale zamiast coś robić, ja muszę siedzieć i papierki wypełniać – mówi załamany Pudzianowski, który poza byciem sportowcem jest też  prężnym przedsiębiorcą i posiada m.in. firmę transportową oraz sale weselną.

– Jest po prostu utrudnione prowadzenie działalności gospodarczej, dzisiaj to koszmar niesamowity. Momentami mi się już po prostu odechciewa robić coś – powiedział.

Pudzian przytoczył słowa Jarosława Kaczyńskiego.

– Jeden pan powiedział „nie umiesz, to nie prowadź”. A kto ci zapłaci te podatki? […] skąd będzisze miał te pieniążki na to? No z nieba nie pójdą. Chyba, że maszynką – jak teraz – doprodukowali tych pieniążków, bo w bankach się widziało, że tylko nowe numerek po numerku – mówi strongman.

– No i skąd ta inflacja jest? Bo tych pieniążków się naprodukowało bez pokrycia. No i potem mamy problem, że euro kosztuje prawie 5 złotych teraz – zauważył.