0

Putin wkrótce zginie?! Znany jasnowidz zobaczył jego śmierć!

Share

Koniec Władimira Putin już blisko?! Jasnowidz Wojciech Glanc zobaczył jego śmierć. Uważa, że prezydent Rosji zostanie “zlikwidowany”.

Wojciech Glanc jest słynnym polskim jasnowidzem i tarocistą. Największą popularność zdobył dzięki udziałowi w 2. edycji „Big Brothera” i show „Mam Talent”. Prowadzi także swój kanał na YouTube, gdzie dzieli się wizjami ze swoimi obserwatorami.

Od początku inwazji Rosji na Ukrainę jasnowidz stał się bardziej aktywny i często zdradza swoje wizje dotyczące wojny. Podczas jednej z nich zobaczył … koniec Władimira Putina. Glanc uważa, że zostanie otruty „moskiewskimi metodami”.

Czasowo jest to bardzo blisko. Mam wizję usypiania Putina. Obraz, jakby koło niego stało dwóch, trzech ludzi i jeden do drugiego mówił, że „trzeba go uśpić”, tak jak usypia się psa. Nie umiem odpowiedzieć, kiedy to nastąpi. Uważam, że Putin zostanie otruty moskiewskimi metodami. Nie będzie to jednak żadne wybawienie – powiedział mistyk.

Zdaniem jasnowidza, niestety nawet śmierć prezydenta Rosji nie zakończy wojny w Ukrainie.

Uważam, że wojna będzie trwała bardzo długo. Za każdym razem, kiedy pomyślę, co tam się dzieje, mam wrażenie, takie odczucie, że to będzie jak w Wietnamie, gdzie wojna trwała dwadzieścia lat. Polska będzie cierpieć, Polacy doświadczą strasznej utraty wartości złotówki. – dodał.