0

Putin „władcą świata”? Przerażająca przepowiednia Baby Wangi

Share

Baba Wanga pozostawiła po sobie mnóstwo proroctw. Bułgarska jasnowidząca w swoich proroctwach mówiła też o Władimirze Putinie. Oby tym razem się myliła…

Baba Wanga to jedna z najbardziej znanych jasnowidzących na świecie. Wangelija Pandewa Dimitrowa, znana jako Baba Wanga urodziła się 31 stycznia 1911 roku w bułgarskiej Strumicy. W wieku 12 lat w wyniku nieszczęśliwego wypadku podczas gwałtownej wichury straciła wzrok. Jej umiejętności jasnowidzenia ujawniły się dopiero po latach, gdy Wanga miała już 30 lat.

Wielu uważa, że trzy czwarte jej wróżb się sprawdziło. Baba Wanga miała przewidzieć m.in. wybuch drugiej wojny światowej, śmierć księżnej Diany czy katastrofę w Czarnobylu. Bułgarska jasnowidząca także miała przepowiednie dotyczącą Władimira Putina.

Gdy Putin miał 27 lat i dopiero zaczynał swoją przygodę z KGB, baba Wanga już widziała, że zostanie prezydentem Rosji.

Wszystko rozmrozi się, jak lód, tylko jeden pozostanie nietknięty – chwała Władimira, chwała Rosji – mówiła w 1979 r. w rozmowie z rosyjskim pisarzem Walentinem Sidorowem.

To jeszcze nie wszystko. Bułgarska mistyczka mówiła, że Władimir Putin stanie się „władcą świata”, a Rosji nie uda się powstrzymać.

Zbyt wiele poświęcono. Nikt nie może powstrzymać Rosji. Wszyscy zostaną przez nią usunięci z drogi i nie tylko się ostanie, ale także stanie się panią świata – mówiła.