0

Robert Lewandowski złe skończy w FC Barcelona?! Znany jasnowidz przeczuwa spore problemy u piłkarza

Share

Krzysztof Jackowski podzielił się swoimi przeczuciami na temat Roberta Lewandowskiego. Jasnowidz zobaczył, jak będzie rozwijała się kariera piłkarza w FC Barcelona. Zdaniem jasnowidza, czekają go trudne wyzwania.

Krzysztof Jackowski od lat cieszy się dużą popularnością. Człuchowski jasnowidz regularnie dzieli się wizjami na swoim youtubowym kanale. 59-latek także zajmuje się poszukiwaniami zaginionych osób.

Ostatnio jasnowidz  po raz kolejny zajrzał w mroki przeszłości. Tym razem zobaczył, jak będzie się rozwijała dalsza kariera piłkarska Roberta Lewandowskiego w FC Barcelona. Jego zdaniem “będzie sobie dobrze radził”, jednak nie będzie już tak łatwo, jak Bayernie.

Ale sukcesy, które ma za sobą w innej grupie piłkarskiej, te sukcesy, można powiedzieć, trzeba zapakować w jedno opakowanie i je chełpić, ponieważ to były duże sukcesy. Lewandowski wszedł do zespołu, w którym jest o wiele większa konkurencja – powiedział w rozmowie z “Super Expressem”.

Człuchowski jasnowidz miał też kilka cennych rad dla Lewandowskiego. Jak podkreślił, “musi być indywidualistą, jeżeli chce mieć ważne miejsce w tym zespole”.

Bardzo ważne, że Lewandowski w moim poczuciu musi się teraz zmierzyć z własną psychologią. To znaczy musi nauczyć się walczyć sam na boisku, ponieważ mam wrażenie, że w drużynie w której jest będzie wyczuwał od samego początku pewną rywalizację. Taką wewnętrzną. Lewandowski da sobie radę. Jest to wybitny piłkarz, ale musi być indywidualistą, jeżeli chce mieć ważne miejsce w tym zespole – dodał jasnowidz.