0

Rosjanie przeszli samych siebie. Żądają, by Zachód nie słał broni Ukrainie, bo giną rosyjscy żołnierze [WIDEO]

Share

W Moskwie doszło do „niezwykłej „demonstracji” rosyjskiej młodzieży. Młodzi Rosjanie zażądali bowiem od państw zachodnich, by zaprzestały dostarczania broni Ukrainie. Dlaczego? Bo na wojnie giną od niej rosyjscy żołnierze… Chyba nie zauważyli, że sami najechali na Ukrainę?

„Spontaniczna” demonstracja zgromadziła się przed ambasadami Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii w Moskwie. Co kuriozalne żądali, żeby zachodnie kraje zaprzestały wysyłania broni do Ukrainy. Podczas protestu trzymali transparenty ze zdjęciami rosyjskich żołnierzy, którzy zostali ranni podczas inwazji. Chyba zapomnieli, że 24 lutego dokonali inwazji na Ukraine?

Jak podają lokalne media, młodzi Rosjanie zebrali się tam pod hasłem „w obronie ludności cywilnej Donbasu”. Rosjanie zarzucają Ukraińcom stosowanie broni zakazanej międzynarodowymi konwencjami. Po raz kolejny widzimy braki w pamięci, bo naloty kasetowe i broń fosforowa, jest usuwana przez wojska rosyjskie.

Dowody okrucieństwa i braku skrupułów ukraińskich nazistów

– Wyobraź sobie, jak wiele osób starszych, kobiet i dzieci zostało dotkniętych. Spójrz na te plakaty, dowody okrucieństwa i braku skrupułów ukraińskich nazistów. Nigdy ich nie zapomnimy ani nie wybaczymy! – krzyczeli protestujący Rosjanie na manifestacji.