30

S. Pitoń: „Ukraina szykuje INWAZJĘ na Polskę! Maszyna którą dozbrajamy jest wycelowana w nas”

Share

Ukraińcy wykorzystują wojnę, żeby przeprowadzić inwazję na Polskę. Oni tą inwazję prowadzą od wielu lat, udało im się wyrżnąć już Wołyń i przesunąć granice na Zachód, po II wojnie światowej – twierdzi Sebastian Pitoń, publicysta i komentator polityczny.

W rozmowie z Tomaszem Sommerem, Pitoń przedstawił swoje przemyślenia na temat obecnie trwającej wojny na Ukrainie. Zdaniem przedstawiciela ruchu Góralskie VETO, Ukraina może szykować się do napaści na Polskę.

Ukraińcy wykorzystują wojnę, żeby przeprowadzić inwazję na Polskę. Oni tą inwazję prowadzą od wielu lat, udało im się wyrżnąć już Wołyń i przesunąć granice na Zachód, po II wojnie światowej. Anglicy i Amerykanie zauważyli, że jest to podobnie użyteczny kraj, z obsesjami pewnymi nazistowskimi, jak były to hitlerowskie Niemcy. W związku z tym zaczęli po Majdanie uczyć te wszystkie dzieci, w takim duchu, jak kiedyś uczono dzieci w Niemczech – mówił.

Krótko mówiąc, jest to maszyna bojowa, którą my teraz dozbrajamy, a ona jest wycelowana w nas. My jesteśmy jej celem – dodał.

Według publicysty, trwająca wojna jest zdecydowanie na rękę amerykanów. Na przeciwległym biegunie są Niemcy i Federacja Rosyjska, których celem jest uspokojenie sytuacji i nie doprowadzanie do kolejnych konfliktów w regionie.

Rosja i Niemcy dążą do w miarę stabilnego bufora w postaci Polski czy też krajów Europy Środkowowschodniej, zdając sobie sprawę, że jest to element stabilizujący. Naturalną rzeczą jest zniszczenie tego bufora – tłumaczył.

My i Ukraina jesteśmy zderzakiem geopolitycznym. Jeśli uda się turanizować ten obszar, że będziemy się wzajemnie gryźć, podrzynać, mordować itd. To jest cel Anglosasów. Tak należy to traktować. Ukraińcy są wypuszczani – posłuchajcie, Ruscy wam dają w dupę ze wschodu, to wy idźcie na Zachód. Podobnie jak zrobili z Polską, ucieli nam Kresy, ale dali nam ziemie niemieckie. To jest dokładnie ten sam wariant – podkreślił Pitoń.

 

Źródło: YT.com/Sommer