0

Schwab znowu SZOKUJE i się nie kryje „Chce wszczepiać dzieciom chipy!”

Share

Klaus Schwab nie odpuści nawet dzieciom! Światowe Forum Ekonomiczne chce bowiem, by dzieciom wszczepiać chipy śledzące. Oczywiście dla ich „dobra”.

Jak widać, teorie spiskowe coraz częściej staja się faktem. Bowiem wszczepianie chipów ludziom po to, by ich śledzić i kontrolować, było wyśmiewane przez mainstremowe media.

Klaus Schwab i założone przez niego Światowe Forum Ekonomiczne teraz o tej „teorii spiskowej” mówią już o tym oficjalnie. Implanty chipowe mają stać się powszechnym towarem dla ludzi.

I tak na stronie Światowego Forum Ekonomicznego, czytamy, że wszczepianie chipów dzieciom powinno być postrzegane przez rodziców jako „solidny, racjonalny” ruch. Ze względów „bezpieczeństwa”. Oczywiście po raz kolejny raz będzie się nam wciskać kit, że zamordyzm wprowadzony zostanie dla naszego bezpieczeństwa…

Chipy będą częścią naszego życia

Schwab i jego ludzie przekonują, że chipy w przyszłości będą częścią naszego życia tak, jak dzisiaj są okulary czy aparaty słuchowe.

„Implanty chipowe także przekształcą się w towar” – mówią.

Radzą, by najpierw chipy aplikować dzieciom – oczywiście chodzi o ich bezpieczeństwo.

Oczywiście Światowe Forum Ekonomiczne ani przez chwilę nie wspomniało nic o prawach obywatelskich, prywatności, czy o wolności, bo wiadomo najważniejsze jest bezpieczeństwo…