1

Segregacja w natarciu! Wejście na Termy Maltańskie tylko dla ukłutych!

Share

Aquapark w Poznaniu poinformował w sieci o oddzielnym wejściu tylko dla osób zaszczepionych. Internauci oburzeni taką decyzją.

 

Poznański aquapark “Termy Maltańskie” poinformował na swoim facebookowym profilu o otwarciu oddzielnego wejścia tylko dla osób w pełni zaszczepionych na koronawirusa. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy oburzonych internautów. Doszło nawet do tego, że postanowiono zablokować możliwość komentowania.

“Nigdy was nie odwiedzimy”, “Okropna segregacja obywateli” – pisali internauci.

Park jednak postanowił się wytłumaczyć. Jak się okazało, taka decyzja podjęta dla wygody klientów. Przypomnimy, że limit osób niezaszczepionych wciąż wynosi 50 proc. obłożenia, gdy zaszczepionych limity już nie obowiązują. Dzięki takiemu rozwiązaniu więcej osób będzie mogło skorzystać z usług aquaparku.

Chcielibyśmy wyraźnie zaznaczyć, że decyzja dotycząca otwarcia dodatkowej kasy dla osób zaszczepionych jest spowodowana brakiem decyzji o zwiększeniu limitów maksymalnej frekwencji dla naszej branży. Wpuszczanie osób zaszczepionych powyżej limitu 50 proc. to jedyna możliwość by więcej z Was mogło cieszyć się pobytem w naszych basenach i saunach – czytamy.