0

Sensacyjny następca Paulo Sousy?! Przygląda się sytuacji w Polsce. „Pieniądze nie będą się liczyły…”

Share

Choć od blamażu na Euro 2020 minęło już dużo czasu, to media nadal spekulują nad przyszłością trenera Paulo Sousy. Okazuje się, że na giełdzie nazwisk jest jedno nazwisko, które wywołałoby ogromne poruszenie wśród polskich kibiców.

Przypomnijmy, zwolnienie obecnego selekcjonera reprezentacji Polski jest praktycznie niemożliwe i najprawdopodobniej nikt nie bierze takiego scenariusza pod uwagę. Jest to utrudnione chociażby ze względu na wybory nowego prezesa PZPN, które odbędą się 17 sierpnia, zaś już 18 sierpnia należy zgłosić kadrę do spotkań eliminacji Mistrzostw Świata w Katarze 2022.

Okazuje się jednak, że dość głośno mówi się o rozwiązaniu już po meczach eliminacyjnych. Według doniesień dziennikarzy TVP Sport, bardzo wysoko w rankingu „chcianych” znajduje się Stanisław Czerczesow.

Były trener Legii Warszawa jest jednym ze szkoleniowców przyglądających się sytuacji w Polsce. Można usłyszeć, że dla 57-latka możliwość pracy z Biało-Czerwonymi byłaby atrakcyjną opcją. Słyszymy, że pieniądze nie będą liczyły się w momencie, w którym Czerczesow będzie wybierał swoje kolejne wyzwanie – czytamy na sport.tvp.pl.

Warto przypomnieć, że rosyjski trener dopiero niedawno stracił swoją posadę selekcjonera Rosji. Z tym zespołem odniósł niewątpliwy sukces w postaci ćwierćfinału MŚ w 2018 roku (porażka w rzutach karnych z Chorwacją), awansował także do Euro 2020.

Źródło: Sport.TVP.pl