0

Serial „Ranczo” powraca na ekrany?! Reżyser ujawnił szczegóły

Share

“Ranczo” powróci na ekrany?! Fani z niecierpliwością czekają na kontynuację kultowego serialu. Reżyser ujawnia szczegóły.

 

“Ranczo” to kultowy polski serial, emitowany w TVP1 od marca 2006 roku. Komedia od lat przyciągała do ekranów miliony widzów. W 2016 roku podjęto decyzję o zakończeniu serialu. Fani “Rancza” jednak wciąż czekają na wznowienie produkcji.

Podczas rozmowy z “Jastrząbpost” reżyser serialu Wojciech Adamczyk stwierdził, że jeżeli produkcja nie zostanie wznowiona do 2022 roku, serial już nigdy nie powróci z nowymi odcinkami.

Jeżeli w przyszłym roku nie nakręcimy, to już nie nakręcimy nigdy niczego. Dobrze by było wrócić jeszcze raz po latach. Ale też z drugiej strony wszystko ma swój koniec i trzeba się przyzwyczajać – powiedział.

Reżyser także podkreślił, że udało mu się dobrać najlepszą możliwą obsadę. Przy okazji ujawnił, że początkowo Lucy miała zagrać inna aktorka.

Ja byłem przekonany na 100 proc., kto będzie grał Lucy, dopóki nie pojawiła się Ilona Ostrowska. Ale oczywiście nikomu nigdy tego nie powiedziałem, bo takich rzeczy nie wolno. Siłą tego serialu rzeczywiście jest aktorstwo i bardzo się cieszę, że udało się pozyskać tak doborową grupę, która swoje talenty pozostawiła na taśmie, a potem na dyskach twardych – ujawnił.

Adamczyk też dodał, że “nie ma takiego aktora”, który mógłby zastąpić Pawła Królikowskiego.