1

SKANDAL! Alarmy BOMBOWE w biurach Grzegorza Brauna. „Zdechniesz Braun, jeb*** nazisto”

Share

„Pokojowa” opozycja kolejny raz pokazuje swoją prawdziwą twarz?! Do biur poselskich Grzegorza Brauna wysłano informację o podłożeniu bomb. Wiadomości zawierały też brutalne groźby skrzywdzenia posła i jego rodziny.

Jak poinformowano alarmy bombowe miały dotyczyć biur w Rzeszowie, Krośnie i Nisku.

Potwierdzam i uzupełniam: podłożenie ładunku wybuchowego, zgodnie z przewidywaniami, policja natychmiast fachowo wykluczyła, ponieważ jednak anonimowy szubrawiec swe pogróżki adresuje również do moich najbliższych, złożyłem stosowne zawiadomienie z wnioskiem o ściganie – napisał na twitterze Grzegorz Braun.

Polityk zdecydował się na upublicznienie treści wiadomości, która otrzymał on oraz jego współpracownicy. Całość zatytułowana była „Ładunek wybuchowy w biurze poselskim”:

W biurze Poselskim na ul.Słowackiego 8 w Rzeszowie umieściliśmy ładunek wybuchowy na bazie trotylu, domowej roboty; który wkrótce wybuchnie. Zdechniesz Braun, je***y nazisto. Brutalnie zgwałcimy ci też twoją żone, a następnie ją zatłuczemy na śmierć łomem. Ładunek jest pokryty specjalną substancją, która utrudnia wykrycie ładunku przez psy policyjne. Więc możesz katolu je***y dzwonić na policje, nic nie znajdą. Zdechniesz faszysto. To nie jest żart. Zresztą niedługo się o tym przekonasz – napisano.