2

SKANDAL! Kolejny lekarz prześladowany za prawdę! P. Rossudowski o ABSURDALNYCH zarzutach: „Działanie na szkodę ludzkości”

Share

Zostały sformułowane wobec nas zarzuty i były one absurdalne! Dlatego, że trudno byłoby się do nich odnieść w jakikolwiek sposób – mówi Piotr Rossudowski będący kolejnym lekarzem prześladowanym za stwierdzenia przeczące ogólnie przyjętej propagandzie covidowej.

Członek grupy C19 w rozmowie z PL1.TV odniósł się do przesłuchania w którym uczestniczył w związku z promowaniem wiedzy medycznej niezgodnej z ogólnie przyjętą narracją.

Zostały sformułowane wobec nas zarzuty i były one absurdalne! Dlatego, że trudno byłoby się do nich odnieść w jakikolwiek sposób, jeśli zarzut brzmiał, że przedstawiałem „szereg” nieprawdziwych informacji – stwierdza.

Jak relacjonuje Rossudowski całość sprawy w której jest oskarżany wygląda wręcz ośmieszająco dla zespołu Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej.

Ktoś mnie oskarżył o to, że działałem na szkodę ludzkości – nie podając, w jaki sposób, w jakim stopniu to wpłynęło na tę szkodę ludzkości, a tym bardziej, że każde nasze działanie w stowarzyszeniu oparte jest o literaturę medyczną! Jeśli już cokolwiek przekazujemy do społeczeństwa, to czynimy to w akcie ostateczności – dodaje.

Źródło: PL1.TV