2

SKANDAL! „KoronaEKSPERCI” chcą PRZYMUSOWO szczepić żołnierzy! Wytłumaczeniem wojna na Ukrainie…

Share

Wojna na Ukrainie to temat numer jeden w mediach. Okazuje się jednak, że fakt ten chcą wykorzystać „korona eksperci”, którzy nawołują do obowiązku szczepień służb bezpieczeństwa.

Przypomnijmy, od 1 marca szczepienia przeciwko COVID-19 stają się obowiązkowe dla medyków. Ci jeśli są niezaszczepieni mogą być zwalniani z pracy.

Zdaniem prof. Andrzeja Fala, prezesa Towarzystwa Zdrowia Publicznego należy poważnie zastanowić się nad szybkim wprowadzeniem obowiązku dla służb bezpieczeństwa oraz mundurowych.

Szczególnie ważna wydaje się grupa wszystkich służb bezpieczeństwa i mundurowych. Nie zapominajmy o funkcjonariuszach straży granicznej i policji. W tej tragicznej sytuacji na Ukrainie i napływie migrantów myślę, że dla bezpieczeństwa tychże migrantów, ale i dla nas, obywateli, wszystkie służby, które biorą udział w tej mobilizacji, powinny być zaszczepione przeciwko COVID-19. To jest pytanie do decydentów, dlaczego wbrew początkowym deklaracjom, służby mundurowe nie zostały objęte obowiązkiem szczepień? Pamiętajmy, że na wprowadzenie tej decyzji nie jest jeszcze za późno – stwierdził.