4

SKANDAL! M.J. Orłowski: „Banda TCHÓRZY z Niedzielskim na czele!” Nowy projekt SEGREGACJI posłów PiS

Share

Morawiecki, Niedzielski, Kaczyński to banda tchórzy! Wysyłają dwóch nieznanych posłów, których później będzie można się pozbyć – mówi Marcin Jan Orłowski, komentując projekt ustawy zaproponowany przez posłów pod przewodnictwem Czesława Hoca.

Przypomnijmy, dziś w Sejmie przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości zapowiedzieli wniesienie projektu ustawy, który ma pozwolić pracodawcom na weryfikację zaszczepienia przeciw COVID-19.

Przedsiębiorca będzie mógł poprosić o certyfikat zaszczepienia pracownika i jeśli nie będzie pracownik zaszczepiony, to będzie mógł zreorganizować pracę, np. przenieść takiego pracownika do działu tam, gdzie nie będzie miał styczności z klientami – tłumaczył poseł Hoc.

Pomimo, że nie jest jeszcze znany dokładny zapis ustawy, już teraz wywołał on ogromne poruszenie wśród przedstawicieli wszystkich stron sceny politycznej.

To jest śmieszna ustawka z reżyserem Niedzielskim na czele. Poselskie „no name’y” oferują zmiany, które wywolają ogromne poruszenie w mediach. Wówczas sprawdzone zostanie poparcie dla takiego pomysłu wśród twardego elektoratu PiS – stwierdza Marcin Jan Orłowski, redaktor naczelny Krul TV.

Jeśli okaże się, tak jak twierdzi m.in. senator Jackowski, że wyborcy PiSu będą przeciwni takim rozwiązaniom, to nagle tych dwóch posłów wyleci na kopach. Niedzielski, Morawiecki i Kaczyński będą mieli czyste ręce, bo przecież to nie ich pomysł – dodał.