4

SKANDAL! Odmówiono OPERACJI rocznej dziewczynki, bo rodzic nie miał szczepienia! G. Braun: Walka rządu do ostatniego żywego Polaka! [WIDEO]

Share

Mała, roczna dziewczynka Maja, której odmawia się kluczowych badań przed operacyjnych oraz przesuwa termin poważnej operacji z uwagi na fakt, że mama zastępcza Mai nie ma certyfikatu zaszczepienia – mówiła Marta Czech, rzecznik partii Konfederacja Korony Polskiej.

W trakcie specjalnie zwołanej konferencji prasowej członkowie Konfederacji przedstawiali szczegóły bulwersującej sprawy z Wrocławia. To tam lekarze odmówili wykonywania badań, pomimo że były one pilnie potrzebne, a powodem był paszport szczepionkowy.

Chora dziewczynka, która ma guza śródpiersia, torbiele na płucu i ubytek w przegrodzie serca. Pojechałam z nią do szpitala na umówione badania. […] Pani doktor wyszła z gabinetu, pierwsze pytanie jakie było, to czy mamy szczepienie przeciwko COVID-19 – relacjonowała pani Adrianna Łucinkiewicz, mama małej chorej Mai.

Widzimy jak w soczewce patologię walki z mniemaną pandemią, którą prowadzi rząd Rzeczypospolitej Polskiej. Wygląda na to, że z determinacją by tę walkę prowadzić, aż do ostatniego zdrowego i żywego Polaka – dodał Grzegorz Braun.