1

Skandal! PiS blokuje projekt „STOP SEGREGACJI SANITARNEJ”! Kulesza ujawnia szczegóły

Share

Elżbieta Witek oświadczyła, że nie dopuści do procedowania projektu „Stop Segregacji Sanitarnej” autorstwa polityków Konfederacji – poinformował Jakub Kulesza.

 

Marszałek Elżbieta Witek nie dość, że bezprawnie powtarza głosowania, które przegrywa PiS, to jeszcze wprost informuje, że z pełną premedytacją BLOKUJE procedowania naszego projektu ustawy #StopSegregacjiSanitarnej! – czytamy na profilu Konfederacji.

Głos w sprawie zabrał także Jakub Kulesza, który był uczestnikiem Konwentu Seniorów, na którym zapowiedziano blokadę projektu.

Marszałek Elżbieta Witek poinformowała mnie na Konwencie Seniorów, że nie tylko nie uzupełni porządku obrad o projekt Stop Segregacji Sanitarnej, ale także nie dopuści, by Sejm RP głosował nad uzupełnieniem porządku obrad. Tym samym Konfederacja to jedyne ugrupowanie, którego 100% ustaw jest mrożonych – przekazał Jakub Kulesza.

Przypomnijmy, „Stop Segregacji Sanitarnej” to projekt polityków Konfederacji, który zakazywałby jakiejkolwiek formy segregacji obywateli ze względu na szczepienie. Wykluczyłby również wprowadzenie paszportów szczepionkowych.