0

Skandal! Polityk dusił i opluł kelnerkę bo … nie dała mu tequili

Share

Skandal w Poznaniu! Pijany polityk miał zaatakować kelnerkę, bo … odmówiła mu sprzedaży kolejnego kieliszka.

Do zdarzenia doszło w czerwcu w jednej z restauracji w Poznaniu. Lokalnych polityków Krzysztof Sroczyński zawitał do knajpy wraz ze swoją dziewczyną. Para zjadła i wypiła po trzy kieliszki tequili, po czym udała się na zakupy. Jakiś czas później wróciła tam.

Jak twierdzą pracownicy restauracji, mężczyzna wrócił pijany. W związku z tym odmówili mu sprzedaży kolejnych porcji alkoholu. Para się wściekła.

Najpierw dziewczyna radnego natarczywie domagała się wyjaśnień od kelnerek, dwóm zerwała plakietki i do tej pory ich nie oddała – opowiada jeden z pracowników lokalu w rozmowie z Onet.

Potem do akcji wkroczył pan radny. Chwycił za szyję jedną z kelnerek, napluł jej centralnie w twarz, co dla tej dziewczyny jest olbrzymim upokorzeniem – dodaje.

Oprócz tego Sroczyński miał wykrzykiwać „wiecie kim jestem?”, „jesteście wszyscy zwolnieni”. Jak podają pracownicy knajpy policja nie zbadała trzeźwości radnego alkomatem, nie pobrała też krwi do badań. Funkcjonariusze jedynie zebrali zeznania świadków, wzięli nagrania z monitoringu i i na razie cisza. 

Sam polityk twierdzi, że był trzeźwy i nie doszło do żadnego ataku. O atak oskarża pracowników restauracji.

Nie podaruję tego obsłudze lokalu, czułem się, jak na Białorusi. Złożyłem na nich zawiadomienie – skarży się polityk.