1

SKANDALICZNA wypowiedź Trzaskowskiego! „Marsz Niepodległości nie powinien się odbyć”

Share

Rafał Trzaskowski kolejny raz pokazuje swoją prawdziwą twarz! Prezydent Warszawy jasno zadeklarował, że nie chce, aby ulicami Warszawy przeszedł Marsz Niepodległości organizowany przez Stowarzyszenie Marsz Niepodległości Roberta Bąkiewicza.

Przypomnijmy, że w trakcie kampanii prezydenckiej 2020 roku, polityk zapewniał, że jest to dla niego ważne wydarzenie i jeśli będzie możliwość to pojawi się na nim. Po czasie potwierdza się jednak, że takie stanowisko było wyłącznie „pokazówką” na czas wyborów.

Za każdym razem mówię jasno, że Marsz Niepodległości organizowany przez pana Bąkiewicza nie powinien się odbyć. Mówię, że są używane symbole, dlatego zawsze występuję, żeby marsz przygotowany przez takich ludzi nie był w Warszawie organizowany – powiedział Trzaskowski w Onet.pl.

Jak można się domyślać, wymówką w takiej sytuacji jest oczywiście stan „epidemii”. Zdaniem prezydenta Warszawy, najlepszym sposobem na blokowanie „niepoprawnych politycznie” wydarzeń jest powoływanie się na zagrożenie pandemiczne.

Inaczej było w pandemii, sąd się przychylił do mojego wniosku. Mam nadzieję, że teraz będzie tak samo, że epidemia to nie jest czas na organizowanie aż tak wielkich demonstracji – oznajmił.

Źródło: Onet.pl