0

Skandaliczne słowa Frasyniuka o POLSKICH ŻOŁNIERZACH! „Śmieci po prostu…”

Share

Skandaliczne słowa na antenie telewizji TVN24 i antybohater w postaci Władysława Frasyniuka. Były opozycjonista opowiadając o sytuacji na granicy z Białorusią dopuścił się słów, które nie mieszczą się w żadnych kanonach.

Tak nie postępują żołnierze. Śmieci po prostu. To nie są ludzkie zachowania – trzeba to mówić wprost. To antypolskie zachowanie. Ci żołnierze nie służą państwu polskiemu, przeciwnie – plują na te wszystkie wartości, o które walczyli pewnie ich rodzice, albo dziadkowie – twierdził.

W tym wylewaniu jadu milczący udział brał również dziennikarz telewizji TVN, który w żaden sposób nie zareagował na słowa swojego rozmówcy.

Sytuacja niemal natychmiast wywołała burzę w mediach. Telewizja wydała oświadczenie, w którym zapowiedziała, że wywiad nie powinien nigdy mieć miejsca i nie będzie on powielany na antenie.

Wypowiedź W.Frasyniuka z wczorajszego występu w TVN24 zasługuje na najmocniejsze potępienie. Był kiedyś politykiem, powinien znać znaczenie słów i mieć szacunek nie tylko do żołnierza, ale też do każdego człowieka. Spór polityczny takich zachowań nie tłumaczy. Hańba! – skomentował sprawę Artur Dziambor, poseł Konfederacji.