0

Skandaliczne zachowanie piłkarzy reprezentacji Polski?! Gdy kibice płaczą oni … balują na plaży

Share

Spuszczone głowy, kompletna cisza i łzy na policzkach – zapewne tak kibice reprezentacji Polski wyobrażali sobie powrót zawodników do Sopotu. Fatalna gra w turnieju i odpadnięcie w fazie grupowej to przecież kompletna porażka. Jak się jednak okazuje, piłkarze szybko przełknęli gorycz porażki i spokojnie, uśmiechnięci balowali na plaży w Sopocie.

Piłkarze postanowili spędzić ostatnią noc wspólnie, wybierając się nad ranem na plażę, gdzie pilnowani przez policję mogli porozmawiać o wszystkim, co wydarzyło się podczas ostatnich tygodni, popijając przy tym napoje. Uśmiechniętych piłkarzy oraz ich wspólny wypad nad morze uwiecznili czujni paparazzi – czytamy w Super Expressie.

Czy zachowanie piłkarzy jest skandaliczne? Zapewne powie tak tysiące kibiców, którzy ten wieczór kończyli w fatalnych nastrojach. Tylko 1 zdobyty punkt to jeden z najsłabszych wyników w historii wszystkich turniejów, na których występowała nasza kadra. Jak się jednak przekonujemy, choć fani zespołu wierzą do końca i przez kolejne dni będą pamiętać o dotkliwej porażce, to zespół bardzo szybko sobie z nią poradził.

Pytanie, które niemal automatycznie przychodzi do głowy, to  – co na to Paulo Sousa? Trener na konferencji prasowej wyglądał na mocno rozbitego. W „plażowaniu” nie brał udziału, bo jak można się domyślać, analizował swoją przyszłość z reprezentacją.