0

Sołowiow wybucha na antenie! Propagandysta Kremla stawia żądania Putinowi!

Share

Władimir Sołowiow z tygodnia na tydzień staje się coraz bardziej agresywny. Jeden z najpopularniejszych propagandystów Kremla wielokrotnie wybuchał w trakcie swoich programów, krzycząc i strasząc m.in. wojną nuklearną. To co zrobił tym razem mogło zszokować część widzów.

Przypomnijmy, kilka dni temu ukraińskie siły zbrojne poinformowały o wyzwoleniu Wyspy Węży na Morzu Czarnym. Dowództwo wojsk Federacji Rosyjskiej stwierdziło w oficjalnym przekazie, że jest to gest „dobrej woli” z ich strony.

Takie stanowisko zdecydowanie nie spodobało się Władimirowi Sołowiowi, który nie ukrywał swojego oburzenia komunikatem i tłumaczeniami.

Czy można, ku..a, zniszczyć dzielnicę rządową w centrum Kijowa w geście dobrej woli? Czy możliwe jest ostateczne zniszczenie całej infrastruktury cywilnej, wojskowej i transportowej na zachodzie Ukrainy? Wszystkie podstacje elektryczne, wieże telewizyjne? – pytał.

Jednocześnie publicysta stwierdził, iż absolutnie żąda, aby rosyjskie władze zdecydowały się na mocne uderzenia na Ukrainie.

Całkowicie pozbawić kraj elektryczności, zaopatrzenia w wodę, komunikację. W geście dobrej woli – podkreślił.