3

Szczepionkowa propaganda upada! Polscy olimpijczycy z pozytywnymi wynikami testów! To dla nich koniec…?

Share

Czworo członków Reprezentacji, którzy przyjechali wczoraj do wioski w Pekinie otrzymało pozytywne wyniki na COVID-19 – poinformował na twitterze Konrad Niedźwiedzki, szef Misji Olimpijskiej.

Przypomnijmy, zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pekinie rozpoczną się 4 lutego 2022 roku. Polscy sportowcy przybyli już do wioski olimpijskiej, jednak dla kilku z nich będzie to początek problemów.

Natalia Czerwonka, Magdalena Czyszczoń, Arkadiusz Skoneczny i Hubert Krysztofiak zostaną odizolowani i po uzyskaniu dwóch negatywnych testów wrócą do wioski – napisał Niedźwiedzki.

Jednocześnie podkreślono, że członkowie reprezentacji czują się dobrze, nie mają żadnych objawów choroby, przez najbliższy czas będą jednak musieli być izolowani w hotelu. W ciągu dwóch najbliższych dni prowadzone będą testy, które zadecydują, czy będą mogli dołączyć do kolegów z drużyny.

Warto pamiętać, że to nie pierwszy przypadek problemów polskich olimpijczyków. Dopiero wczoraj o zawodach mógł myśleć Piotr Żyła, który po kilku dniach samoizolacji uzyskał wynik negatywny. Do tego czasu jego występ w Pekinie stał pod dużym znakiem zapytania.

Źródło: Polsat News