0

Szczyt głupoty?! Youtuber chciał zaimponować widzom… Ledwo uszedł z życiem

Share

Gwiazdor Youtube’a Jeff Wittek postanowił zaimponować widzom ekstremalnym wideo. Jednak się nie udało – wylądował w szpitalu.

Jeff Wittek od lat cieszy się popularnością dzięki swoim filmikom, które publikuje w sieci. Na swoim kanale na YouTube ma już ponad 4 miliony subskrypcji. Mężczyzna nagrywa pranki, parodie i komentuje filmiki innych.

Ostatnio youtuber postanowił nagrać ekstremalny filmik dla swoich fanów. Na potrzeby filmu sprowadził koparkę, którą umieszczono w wodzie na brzegu morza. Do jej ramienia przyczepiono linę, do które był także przywiązany Jeff. Ramię koparki rozpędziło się i zaczęło kręcić w powietrzu. Mężczyzna uderzył w metalowe ramię i spadł do wody.

Zerwałem więzadła w nodze i złamałem stopę. Złamałem biodro, rozbiłem czaszkę w dziewięciu miejscach i roztrzaskałem oczodół. Prawie straciłem oko i prawie umarłem – opowiada na swoim youtubowym kanale.

Mam szczęście, że nie jestem martwy ani ślepy. Chcę wymazać ten dzień z pamięci i wrócić do pracy. Byłem przestraszony i zły, że musiałem przez to przejść – dodał Jeff.