0

Szczyt głupoty! Zamiast prezerwatywy użył … kleju! Mężczyzna nie żyje

Share
Iza Husselbank

25-letni mężczyzna, kiedy bawił się ze swoją narzeczoną, tak mocno chciał uniknąć niechcianej ciąży, że wykorzystał klej, zamiast prezerwatywy. Kilka dni później mężczyzna zmarł w szpitalu.

 

Do tragedii doszło pod koniec czerwca w Indiach. 25-latek wraz ze swoją narzeczoną zameldowali się w hotelu w miejscowości Ahmedabad. Następnego dnia Salman Mirza został znaleziony nieprzytomny poza terenem ośrodka.

Jak się okazało, mężczyzna zapomniał kupić prezerwatywy, więc postanowił wykorzystać epoksydowy klej, by “uszczelnić” swoje narządy płciowe. Jak później ujawnili znajomi pary, Mirza i jego narzeczona byli uzależnieni od narkotyków, a klej używali jako środka odurzającego.

Ponieważ nie mieli żadnych innych środków ochronnych, postanowili nałożyć klej na jego intymne części ciała, aby upewnić się, że narzeczona nie zajdzie w ciążę. Zawsze mieli klej ze sobą, ponieważ wykorzystywali go jako narkotyk, wąchając mieszankę kleju z wybielaczem – cytuje rzecznika prasowego lokalnej policji „Times of India”.

25-latek trafił do szpitala. Substancja poważnie uszkodziła wiele organów wewnętrznych. Mężczyzna zmarł z powodu niewydolności wielonarządowej.