0

SZOK! 20-letki rosyjski żołnierz z Buczy do Ukraińców! „Jesteście tylko śmierdzącymi, chodzącymi trupami!”

Share

Gdy tylko znów was dorwę, urwę wam głowy. Zrozumcie, że jesteśmy na waszej ziemi i zabijamy was, a wy jesteście tylko śmierdzącymi, chodzącymi trupami – pisze w mediach społecznościowych Michaił Tkacz, zdaniem internautów, uczestnik masakry ludności cywilnej w Buczy na Ukrainie.

Od momentu, gdy w internecie pojawiły się przerażające zdjęcia zabitych cywilów śledczy zapowiedzieli poszukiwania winnych. Szybko zareagowali internauci, którzy dotarli m.in. do profilu 20-letniego rosyjskiego żołnierza, który ich zdaniem uczestniczył w masowym zabójstwie.

Mowa o Michaile Tkaczu urodzonym we Władywostoku. W wieku 19 lat podpisał kontakt z armią rosyjską i 24 lutego wraz ze swoją brygadą ruszył na Ukrainę.

W komentarzach na jego profilu pojawiły się wpisy określające go „katem i okupantem”. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać.

Trzeba obalić rząd, żeby nie wstąpił do NATO, żeby nie było Ameryki, do której melodii tańczycie – napisał.

Gdy tylko znów was dorwę, urwę wam głowy. Zrozumcie, że jesteśmy na waszej ziemi i zabijamy was, a wy jesteście tylko śmierdzącymi, chodzącymi trupami – dodał.

To nie jedyne szokujące wpisy Tkacza. W innej dyskusji w której brał udział nie ukrywał, że chce nadal zabijać obywateli Ukrainy.

Nie tylko żyję, ale też zabijam twoich. Miej przy sobie plastikowy paszport, żebym mógł cię rozpoznać, kiedy będę sprzątał martwe ciała. Zachowam sobie kolejne ucho na pamiątkę – stwierdził.

 

Źródło: Ukrainska Pravda