16

SZOK! PiS gotowy na PRZYMUS SZCZEPIEŃ wszystkich! Szokujące doniesienia dziennikarzy

Share

Albo idziemy z Czesławem Hocem, albo uchwalamy ustawę lewicy – twierdzi anonimowy polityk PiS w rozmowie z dziennikarzami tygodnika Wprost.

Przypomnijmy, że temat ustawy autorstwa Czesława Hoca powróci już na początku stycznia. Prawdopodobnie Prawo i Sprawiedliwość postara się przeprowadzić przepisy w możliwie najszybszym tempie. Wiadomo jednak, że projekt budzi sprzeciw nawet w szeregach partii rządzącej.

Według doniesień dziennikarzy Wprost, powołujących się na polityka PiS, w partii brany jest pod uwagę scenariusz odrzucenia ustawy Hoca. Co stałoby się w następstwie tego ruchu?

Okazuje się, że partia Jarosława Kaczyńskiego jest w stanie rozpocząć pracę wraz z klubem Lewicy. Ta proponuje wprowadzenie przymusu szczepień dla wszystkich.

To będzie test dla PO, bo oni z pozwoleniem na testowanie pracowników będą mieli taki sam problem, jak my w ramach naszego klubu – mówił rozmówca.

Na chwilę obecną taki scenariusz jest jedynie sejmową plotką. Dużo więcej informacji przyniesie nam początek stycznia 2022 kiedy to odbędą się kolejne posiedzenia Komisji Zdrowia.

Źródło: Wprost.pl