6

SZOK! Poseł PiS zapowiada OPASKI NA RĘKĘ dla zaszczepionych! „U nas też tak będzie”!

Share

To już absolutnie nie są żarty! Prawo i Sprawiedliwość przedstawia coraz bardziej zamordystyczne pomysły dotyczące segregacji sanitarnej Polaków. Okazuje się, że ograniczenia wolności to za mało. Są bowiem posłowie, którzy chcą wprowadzenia opasek na rękę dla zaszczepionych.

Skandaliczna deklaracja padła w trakcie rozmowy na antenie Polskiego Radia 24. W programie uczestniczyła poseł Anna Milczanowska (PiS) oraz poseł Artur Dziambor (Konfederacja).

Głównym tematem dyskusji był oczywiście projekt ustawy przedstawiany przez posła Czesława Hoca i podpisany przez kilkunastu przedstawicieli Prawa i Sprawiedliwości. Jak zwykle w takiej sytuacji, szczególnie w mediach publicznych, poseł Milczanowska przekonywała, iż prezentowane pomysły są ratunkiem dla przedsiębiorców i w żaden sposób nie powodują segregacji sanitarnej.

Najważniejsza część rozmowy pojawiła się jednak na jej samym końców. Redaktor prowadząca program chciała otrzymać informację, w jaki sposób weryfikowane będą certyfikaty covidowe. Chodziło w szczególności o miejsca typu kina, teatry etc.

W Niemczech na przykład są opaski. Każdy wchodzi z opaską i nie musi niczego pokazywać – stwierdziła dziennikarka.

Takie rozwiązanie spodobało się polityk PiS, która jasno wyraziła, iż w Polsce takie rozwiązanie będzie wprowadzone.

U nas też tak będzie – podkreśliła.

Widać zatem doskonale, że politycy Prawa i Sprawiedliwości w obliczu możliwości wejścia w życie pierwszej ustawy segregującej obywateli ze względu na przyjęcie szczepionki, zaczynają pokazywać swoją prawdziwą, zamordystyczną twarz.

Źródło: Polskie Radio 24