0

Szokująca wizja Glanca! Zobaczył KONIEC Polski?

Share

Jasnowidz Glanc miał przerażającą wizję dotyczącą Polski! “Pył, trujący jakby jakiś gaz, toksyczny pył, zgliszcza”.

Wojciech Glanc jest słynnym polskim jasnowidzem i tarocistą. Największą popularność zdobył dzięki udziałowi w 2. edycji „Big Brothera” i show „Mam Talent”. Prowadzi także swój kanał na YouTube, gdzie dzieli się wizjami ze swoimi obserwatorami.

Ostatnio Glanc po raz kolejny zajrzał w mroki przyszłości. Tym razem miał wizję dotyczącą naszego kraju. Mówił o zniszczonym budynku w centrum Polski i trującym gazie.

Pył, trujący jakby jakiś gaz, toksyczny pył, zgliszcza. I w pewnym momencie patrzę na te zgliszcza, w takim rudo-szarym, dziwnym kolorze. Trochę tak jak krajobraz pustyni, takiej kamienistej, gruzowatej, jak po wybuchu czegoś naprawdę poważnego. I na środku przed moimi oczami przebija się roślinka, zaczyna wyrastać […] I na miejscu tych zgliszczy, tej pustyni w centrum Polski widzę powstający ogród. Ale jest to dziwny ogród, to są dziwne rośliny, one są jakieś inne, tak jakby natura się odradzała. I nie wyczuwam ludzi. Być może ten obraz jest symbolem. Rozwalenie czegoś starego zatwardziałego, zmurszałego już i zabetonowanego, żeby stworzyć coś nowego – ostrzegał mistyk.

Glanc twierdzi, że czeka na nas tragiczna zima. Jego zdaniem ludzie będą umierać … z zimna!

Następny obraz, który widzę, wygląda mi to trochę na hospicja. Albo są to szpitale polowe, albo hospicja. Widzę przede wszystkim tam starych ludzi z jakimiś dziwnymi ranami, dziwnymi wrzodami, tak jakby skóra odchodziła od kości […] Jakby eksterminacja albo utylizacja starych ludzi […] Jestem przeniesiony znów do innego obrazu, do pociągu stojącego gdzieś pomiędzy stacjami, gdzieś w jakimś polu. Wchodzę do tego pociągu i widzę zamarzniętych ludzi […] Pociąg widmo z zamarzniętymi zwłokami. Będzie taka zima, że usłyszymy o czymś takim. To będzie na początku ukrywane, ale i tak informacje się przedostaną – mówił jasnowidz.