1

Szokująca wizja Jackowskiego! Jasnowidz “odczytał” myśli Władimira Putina! „Widzi przegraną Europy”

Share

Krzysztof Jackowski podzielił się z internautami kolejną wizją. Tym razem mówił o przyszłości Władimira Putina oraz o jego roli w Europie. Jasnowidz ujawnił, co myśli polityk.

Przepowiedni Krzysztofa Jackowskiego od lat cieszą się dużym zainteresowaniem. Przypomnijmy, że kilka lat temu jasnowidz pomagał służbom w rozwiązywaniu zagadkowych spraw. Teraz 57-latek prowadzi kanał na YouTube, gdzie dzieli się swoimi wizjami.

Ostatnio jasnowidz z Człuchowa podzielił się kolejną przepowiednią. Tym razem podjął próbę odczytania myśli prezydenta Rosji, Władimira Putina.

– Trudno się czyta Putina. Mocny gracz. Nie jest łatwy dla mnie […] Polityka i myślenie przyszłościowe Putina to zachowanie kompletnej neutralności w stosunku do tego, co będzie się działo – zaczął swoją wizję.

Według Jackowskiego Putin myśli o poprawie stosunków z Ukrainą, jednak będzie „trzymał się z dala” od konfliktów w Europie.

– Mało tego. Mam wrażenie, że Putin przyszłościowo myśli o poprawie stosunków z Ukrainą i spowodowaniu, by Krym mógł się okazać miejscem geograficznie neutralnym. Nie będzie ani całkowicie rosyjski, ani ukraiński. Na pewno Putin idzie w kierunku pojednania z Ukrainą. Całkiem pokojowe nastawienie. To dziwne […] Putin przypuszcza, że w Europie będą rewolucje, będzie się kotłowało. To drugi polityk, który widzi przegraną Europy […] Europa będzie pierwszym przegranym tego, co się będzie dziać. Putin chce być od tego jak najdalej, nie bierze w tym udziału – powiedział.