0

Szokująca wizja Jackowskiego! “Ludzie będą ropieć”

Share

Czarna wizja Krzysztofa Jackowskiego. Jasnowidz ujawnił, co czeka na nas jesienią: “Ludzie będą ropieć”.

Krzysztof Jackowski to jeden z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce. Swoją popularność zdobył, gdy pomagał służbom w rozwiązywaniu zagadkowych spraw. Mężczyzna od lat prowadzi kanał w YouTube, gdzie dzieli się swoimi wizjami. 59-latek także zajmuje się poszukiwaniami zaginionych osób.

Ostatnio jasnowidz podzielił się kolejną wizją. Tym razem Jackowski ostrzega przed „całkowitą ciemnością i niezdrową żółcią”. Jego zdaniem to stanie się już jesienią.

Mimo że jest dzień, na świecie robi się ciemno, a potem z tej ciemności robi się żółto. Ciężko jest wskazywać termin jakikolwiek co do przyszłości, ale powiedzmy, że jest to wrzesień. W dzień robi się ciemno, a z tego ciemnego robi się żółto, niezdrowo żółto. Wydawać by się mogło, że robi się ciemno, a po ciemności wychodzi słońce żółte – to nie jest to. Czerń przeobrazi się w żółć, ale ta żółć nie będzie zdrowa. Może wrzesień, może październik, może przełom – mówił.

Zdaniem Jackowskiego przed nami wybuch ogromnego pożaru. 59-latek dodał, że będzie to skażenie nie tylko na poziomie lokalnym.

To zrobi wielki pożar, ale tak ogromny, że naprawdę będzie mowa o skażeniu nie tylko lokalnym, ale skażeniu wędrującym. Tak tego dużo będzie. A tam, gdzie to skażenie dojdzie, ludzie będą ropieć, będzie ropa na ludziach. Nie ropa naftowa, tylko będą ropieć. Będą mieli miejsca na ciele, które będą obłożone ropą, będą ropiały im części ciała.(…)Będzie się mówiło o ohydnym czynie ludzkości. To nie będzie globalne, ale będzie coś takiego, że będzie się mówiło o tym, że ludzkość zrobiła jedną z najohydniejszych rzeczy, jaką mogła zrobić – mówił jasnowidz.

59-latek podkreślił, że po tym czymś będą “owoce”, jednak nie w Polsce, a na południu Europy czy Bliskim Wschodzie.