0

Szokująca wizja Jackowskiego! „Ślepną ludzie! Szokuje mnie to, co czuję…”

Share

Krzysztof Jackowski po raz kolejny zajrzał w mroki przyszłości. Tym razem jasnowidz zobaczył, jak będzie wyglądać świat po pandemii koronawirusa.

 

Krzysztof Jackowski od lat jest jednym z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce. 57-latek prowadzi kanał na YouTubie, gdzie dzieli się swoimi wizjami.

Podczas ostatniej audycji jasnowidz z Człuchowa opowiedział, jak będzie wyglądał świat po pandemii koronawirusa. Jackowski przewiduje ogromne zmiany.

Widzę to z lotu ptaka. To jest potężny prostokątny obiekt, jak market, ale nie jest to centrum handlowe. Ja wiszę nad tym obiektem. Nie wiem, co to znaczy. To chyba nic logicznego nie znaczy, ale ciągle to do mnie wraca. Później zaczęło mi się kojarzyć, że powstaną w Europie dwa lub trzy superpaństwa, jak to nazywam. To tak by wyglądało, jakby Polska była z kilkoma innymi krajami w jednym państwie (…). Ich będzie kilka, a Polska będzie w jednym z nich – powiedział.

Niestety, jasnowidz nie ma dla nas dobrych wieści. Mimo to, że pandemia powoli wygasa, czeka na nas kolejne ciężkie przeżycie.

Nie wiem co, tak czuję, mówiłem to już wcześniej. Jeżeli chodzi o zarazę, to ten oddech, który teraz mamy, jest to oddech chwilowy. Czeka nas jeszcze jedno, najcięższe przejście, które będzie wyjątkowo długie (…). „Ludzie ślepi”, ale nie chodzi tu o przenośnię. W tej całej przemianie najgorszy czas jest przed nami. Ślepną ludzie, szokuje mnie to, co czuję, ale tak czuję – dodał.