0

Szokująca wizja Jackowskiego! To ma stać się już we wrześniu!

Share

Krzysztof Jackowski podzielił się w sieci kolejną wizją. Tym razem jasnowidz przewiduje wielki podział!

 

Jasnowidz Jackowski od lat cieszy się popularnością. Kiedyś wróżbita pomagał służbom w rozwiązywaniu ciężkich spraw, teraz prowadzi swój kanał w YouTube, gdzie dzieli się wizjami z użytkownikami internetu.

Do sieci trafiła najnowsza wizja jasnowidza z Człuchowa. Tym razem 57-latek zwrócił uwagę na ruchy polityczne w Europie.

Jeszcze latem się wydarzy coś takiego, że będzie natychmiastowo zwoływany szczyt Rady Europy. Polityczna Rada Europy będzie musiała decydować o jakichś rzeczach. Czyli coś dużego się wydarzy. W Unii Europejskiej zadrży. Albo na świecie zadrży i UE będzie musiała się natychmiast określić – powiedział.

Jackowski także miał przepowiednie dotyczącą jesieni. Jego zdaniem czeka na nas wielki podział. Słowa jasnowidza mrożą krew!

Jesień i podział. Wrzesień, podział. Dojdzie do jakiegoś podziału jesienią. Może być tak, że jesienią część dzieci pójdzie do szkoły, a część nie, bo będzie to podział. Może ten podział będzie w innym sensie, ale podział mi się kojarzy. I do tego podziału będziemy musieli się przyzwyczaić. Różnych. Drugim półroczu na świecie staną się poważne załamania rynków finansowych. Ja to zapowiadałem na początku tego roku. Poważne załamania rynków, kryzys. Ta laurka, którą sobie zrobiła Unia Europejska, w tym też Polska, gdzie wzięli tak ogromne pożyczki, może stopnieć ta laurka, z powodu poważnych tąpnięć na świecie – dodał.