0

Szokująca wizja Jackowskiego. To zacznie się około 20 września!

Share

Jasnowidz Jackowski po raz kolejny zajrzał w mroki przeszłości. Tym razem ostrzega Polaków: „Około 20 września zacznie robić się źle”.

Krzysztof Jackowski to jeden z najbardziej znanych jasnowidzów w Polsce. Popularność zdobył, gdy pomagał służbom w rozwiązywaniu zagadkowych spraw. Teraz wizjoner regularnie dzieli się wizjami na swoim youtubowym kanale.

Od pewnego czasu człuchowski jasnowidz ostrzega swoich widzów przed dużym światowym konfliktem. Teraz zdradza, co czeka nasz kraj. Jego zdaniem już we wrześniu “zacznie robić się źle”.

Około 20 września już zacznie robić się źle. I to z kilku kierunków. Ja mam wrażenie, że zrobi się na tyle źle, że prezydent będzie zabierał głos, rząd będzie zabierał głos. Zapadną decyzje – powiedział.

Jasnowidz uważa, że w Polsce będzie mówiono o możliwości ataku na nasz kraj, co będzie “obawą przed eskalacją jakiegoś konfliktu”.

Może się zacząć coś, co będzie obawą przed eskalacją jakiegoś konfliktu. U nas w kraju będzie mowa o zagrożeniu. Mam nadzieję, że nie będzie się mówiło o możliwości ataku na Polskę, ale będzie to związane z jakąś gotowością. – ostrzegał jasnowidz.