0

Szokująca wizja Krzysztofa Jackowskiego! Czeka nas zagłada?

Share

Jasnowidz Jackowski ostatnio nie ma dla nas dobrych wieści. Wkrótce znajdziemy się w rzeczywistości rodem z “Matrixa”?

 

Krzysztof Jackowski od lat jest jednym z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce. 57-latek prowadzi kanał na YouTubie, gdzie dzieli się swoimi wizjami.

Jasnowidz z Człuchowa po raz kolejny zajrzał w mroki przyszłości. Tym razem podjął temat dusz ludzkich. Jego zdaniem warto częściej odwoływać się do naszych bliskich niż do świętych.

Nie macie pojęcia, że warto naszych bliskich, którzy odeszli o coś prosić (…). Bardzo często odwołujemy się do świętych, warto odwoływać się do naszych bliskich, ponieważ oni są energią, oni są duszą, mogą na nas wpływać (…). To na pewno jest dowód na to, że istota ludzka po śmierci istnieje jako byt, jako świadomość (…). Dusza nie może ulecieć w przestrzeń i być wolna – mówił wróżbita.

Jackowski też podjął temat rozwoju technologicznego. Twierdzi, że elektronika stanie się duchowa.

Kiedyś powiedziałem państwu, że elektronika, to jest budowanie alternatywnego świata (…). Elektronika stanie się duchowa, stanie się bardziej energią niż formą (…). Jeśli będą komputery kwantowe, to będą tak doskonałe, że będą świadome tego, co zawierają, a internet będzie tak błyskawiczny, że ta świadomość komputera kwantowego będzie porażająca dla nas (…). Co wtedy powiemy, że komputer jest boski? – dodał.