1

Szokująca wizja Krzysztofa Jackowskiego! Radzi robić ZAPASY!

Share

Jasnowidz Jackowski podzielił się koszmarną wizją! “Kto ma zapasy, ten będzie miał lepiej”.

Jasnowidz Jackowski zdobył niemałą popularność, gdy kilka lat temu pomagałem służbom w rozwiązywaniu zagadkowych spraw. Teraz 57-latek prowadzi swój kanał na YouTube, gdzie dzieli się z internautami swoimi wizjami.

Podczas ostatniej audycji jasnowidz z Człuchowa odniósł się do pandemii. Jackowski nie ma wątpliwości co do czwartej fali. Według niego będzie najgroźniejsza.

Będą narastały czarne chmury wokół nas. (…) Czwarta fala będzie falą groźną. Każdy z nas przed tą falą poczuje respekt i lęk – powiedział.

To jednak nie wszystko. Wróżbita też ostrzega przed groźną sytuacją, która według niego stanie już jesienią. Radził swoim widzom robić zapasy.

Intuicja mi mówi, że w tym roku, jesienią, dojdzie do takiej sytuacji, że kto ma zapasy, ten będzie miał lepiej. Dojdzie do sytuacji, że mogą być problemu. Zastanawiam się, czy to zaraza będzie tak groźna, że będą problemy z towarami w sklepach, czy może jeszcze jakieś inne problemy. Przyjdzie moment, że stanie w kolejkach będzie uzasadnione (…). Poczujemy grozę sytuacji – dodał.